KARNEVAL Čelenka kočka s ušima s peřím v sáčku KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

Kód: DS23351324
54,88 Kč –11 %
KARNEVAL Čelenka kočka s ušima s peřím v sáčku KARNEVALOVÝ DOPLNĚK
54,88 Kč –11 % 49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Skladem
Karnevalová čelenka s kočičíma ušima růžovo-černé barvy a peřím je perfektním doplňkem ke kostýmu kočky. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne - bude jim zajisté slušet. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 23,5 x 28,5 x 1,5cm Materiál: plast, textil Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karnevalová čelenka s kočičíma ušima růžovo-černé barvy a peřím je perfektním doplňkem ke kostýmu kočky.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne - bude jim zajisté slušet.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 23,5 x 28,5 x 1,5cm
Materiál: plast, textil

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Karnevalové kostýmy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: