Hra kříž házecí 5 kolíků plastový set s kruhy 5ks v síťce

Kód: DS50193024
222,88 Kč –11 %
Hra kříž házecí 5 kolíků plastový set s kruhy 5ks v síťce
222,88 Kč –11 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem
DOHÁNY 454 Ringthrower: Házení kroužků na kříž, venkovní hra, při které se snažíte jedním hodem umístit kroužek na nejvíce bodovanou tyčku. Tyčky lze postavit několika způsoby, a tak hru případně ztížit. Děti touto hrou zdokonalují spolupráci očí a rukou, naučí se správně odhadnout vzdálenost a samozřejmě si protrénují počty, při sčítání získaných bodů. Hra spočívá v trefování se barevnými obručemi na 5 kolíků z určené vzdálenosti. Dohány je maďarský výrobce kvalitních hraček. V jeho portfoliu najdete širokou nabídku hraček jako jsou domečky pro děti, odrážedla, skluzavky, dětské kuchyňky a mnoho dalších. Hračky značky Dohány mají atraktivní design a kvalitní provedení, které odolá i nešetrnému dětskému zacházení. Pro značku Dohány je prvořadá bezpečnost hraček, a to od jejich vzniku až po samotnou hru a používání hraček nejmenšími. Rozměry balení (š v h): 25 x 17 x 7cm Rozměry dětské hračky (š v h): 40 x 5 x 3cm Materiál: plast Obsah balení: 2 základní stojny, 5 tyček, 5 kroužků, 5 bodovacích štítků Vyrobeno v EU (Maďarsko). Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOHÁNY 454 Ringthrower: Házení kroužků na kříž, venkovní hra, při které se snažíte jedním hodem umístit kroužek na nejvíce bodovanou tyčku.

Tyčky lze postavit několika způsoby, a tak hru případně ztížit. Děti touto hrou zdokonalují spolupráci očí a rukou, naučí se správně odhadnout vzdálenost a samozřejmě si protrénují počty, při sčítání získaných bodů. Hra spočívá v trefování se barevnými obručemi na 5 kolíků z určené vzdálenosti.

Dohány je maďarský výrobce kvalitních hraček. V jeho portfoliu najdete širokou nabídku hraček jako jsou domečky pro děti, odrážedla, skluzavky, dětské kuchyňky a mnoho dalších. Hračky značky Dohány mají atraktivní design a kvalitní provedení, které odolá i nešetrnému dětskému zacházení. Pro značku Dohány je prvořadá bezpečnost hraček, a to od jejich vzniku až po samotnou hru a používání hraček nejmenšími.

Rozměry balení (š v h): 25 x 17 x 7cm
Rozměry dětské hračky (š v h): 40 x 5 x 3cm
Materiál: plast
Obsah balení: 2 základní stojny, 5 tyček, 5 kroužků, 5 bodovacích štítků
Vyrobeno v EU (Maďarsko).

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní nezařazené
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: