Cena dopravy

Doprava zdarma od 1 700,- Kč

Česká pošta (balík do ruky)

do 30Kg

109,- Kč

Česká pošta (balík na poštu)

do 20Kg

99,- Kč

Nejvýhodnější doručení na adresu – ČR

do 30Kg

99,- Kč

PPL – ČR

do 30Kg

125,- Kč

GLS – ČR

do 30Kg

105,- Kč

DPD – ČR

do 30Kg

105,- Kč

Osobní odběr (zasilkovna.cz) 

do 5 Kg

65,- Kč

 

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci a zároveň sepsat s dopravcem škodní protokol.

1. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

2. V případě, že je obal neporušen a přesto je zboží přepravou poškozeno, je nutné, aby toto kupující reklamoval přímo u daného přepravce ( WE DO, GLS, DPD) případně na místní pobočce (Česká pošta, Slovenská pošta, Zásilkovna.

Nejpozději však během 1 dne po doručení zásilky spolu s fotodokumentací zásilky.

3. V případě poškození zásilky přepravované společností PPL, je nutné zvolit tento postup: Postup reklamace naleznete zde.

Doporučení: Pokud zjistíte, že je zásilka poškozená, prosíme, neprodleně nás informujte telefonicky nebo e-mailem.  V některých případech se dá včas zabránit poškození ostatního zboží při zpětném zasílání v balíku. Jistě najdeme ideální a zároveň nejrychlejší postup řešení daného problému, ke spokojenosti všech zúčastněných.