BINO DŘEVO Puzzle Geometrické tvary * DŘEVĚNÉ HRAČKY *

Kód: DS87150144
Značka: Bino
169,12 Kč –11 %
BINO DŘEVO Puzzle Geometrické tvary * DŘEVĚNÉ HRAČKY *
169,12 Kč –11 % 151 Kč 124,79 Kč bez DPH
Skladem
84029 Dětské dřevěné Puzzle - Geometrické tvary 19 dílků V dnešní době jsou velmi oblíbené především malými dětmi a jejich rodiči dřevěné puzzle. Jsou lehce uchopitelné, hezky barevné a především poučné. Učí děti základním pojmům, zvířátkům, dopravním prostředkům atd. Dřevěné puzzle mohou být i zvukové nebo např. šněrovací, které navíc cvičí u dětí jemnou motoriku a zručnost. Dřevěná barevná skládanka pro děti, které se seznamují s geometrickými tvary. Skvělé pro cvičení představivosti a schopnosti kombinovat. Geometrické tvary ukládejte do připravených políček na dřevěné desce. Výborné k procvičení motoriky, základních tvarů a barev. Dřevěné hračky se stávají u dětí stále oblíbenějšími. Rozměry dětského puzzle(š v h): 12 x 12 x 3,5 cm Určeno pro věkové skupiny: 2-4 let Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

84029 Dětské dřevěné Puzzle - Geometrické tvary 19 dílků

V dnešní době jsou velmi oblíbené především malými dětmi a jejich rodiči dřevěné puzzle. Jsou lehce uchopitelné, hezky barevné a především poučné.
Učí děti základním pojmům, zvířátkům, dopravním prostředkům atd. Dřevěné puzzle mohou být i zvukové nebo např. šněrovací, které navíc cvičí u dětí jemnou motoriku a zručnost.

Dřevěná barevná skládanka pro děti, které se seznamují s geometrickými tvary. Skvělé pro cvičení představivosti a schopnosti kombinovat.

Geometrické tvary ukládejte do připravených políček na dřevěné desce. Výborné k procvičení motoriky, základních tvarů a barev.

Dřevěné hračky se stávají u dětí stále oblíbenějšími.

Rozměry dětského puzzle(š v h): 12 x 12 x 3,5 cm
Určeno pro věkové skupiny: 2-4 let

Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní ze dřeva
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: