ALBI BRAINBOX HRA V Kostce! Města *SPOLEČENSKÉ HRY*

Kód: DS85227293
Značka: Albi
502,88 Kč –11 %
ALBI BRAINBOX HRA V Kostce! Města *SPOLEČENSKÉ HRY*
502,88 Kč –11 % 449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Skladem
Co si zapamatujete za 10 vteřin? Další z řady her V kostce! – tentokrát s tématem světová města, jejich zajímavosti a památky. 70 bohatě ilustrovaných karet o pozoruhodných městech naší planety s osmi otázkami na druhé straně. Zapamatujete si o zobrazeném městě všechno? Jaký byl například původní název New Yorku? Kdy bylo založeno město Sydney? Byl Teherán vždy hlavním městem Íránu? Pokud odpovíte správně, karta je vaše. Kdo nasbírá za 10 minut nejvíce karet, vítězí. Vzdělávací hra z populární řady Brainbox cvičí paměť dětí i dospělých. Vzdělávací hra z populární řady Brainbox skvěle cvičí paměť a navíc se při ní vždy dozvíte něco nového. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 15 x 15 x 4cm Hrací doba cca: 10min. Počet hráčů: 1+ Hra obsahuje: 70 karet s obrázky měst/otázkami, přesýpací hodiny, hrací kostku a pravidla. Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co si zapamatujete za 10 vteřin? Další z řady her V kostce! – tentokrát s tématem světová města, jejich zajímavosti a památky.

70 bohatě ilustrovaných karet o pozoruhodných městech naší planety s osmi otázkami na druhé straně. Zapamatujete si o zobrazeném městě všechno? Jaký byl například původní název New Yorku? Kdy bylo založeno město Sydney? Byl Teherán vždy hlavním městem Íránu? Pokud odpovíte správně, karta je vaše. Kdo nasbírá za 10 minut nejvíce karet, vítězí. Vzdělávací hra z populární řady Brainbox cvičí paměť dětí i dospělých.

Vzdělávací hra z populární řady Brainbox skvěle cvičí paměť a navíc se při ní vždy dozvíte něco nového.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 15 x 15 x 4cm
Hrací doba cca: 10min.
Počet hráčů: 1+
Hra obsahuje: 70 karet s obrázky měst/otázkami, přesýpací hodiny, hrací kostku a pravidla.

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

Doplňkové parametry

Kategorie: ALBI- Společenské hry
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: